DIŞ BAĞLANTILAR
Irc hosting
Sohbee
Mp3 indir
Canlı sohbet
Joyetech elektronik sigara
Elektronik sigara
Kamera
Haber oku
Rulet
Akıllı telefonlar
Oyunlar
En iyi filmler
Cialis
Cialis
Cialis Tadalafil
Hobiler
Amerika Dil Okulları
Metafor
Video paylaş para kazan
2 kişilik oyunlar
Chat
Film izle
Sizin siteniz?

  İyiSayfa.net
  Türkiye`nin en iyi sayfaları
Toplist Üye girişi Kategoriler Site ekle HTML kodu İletişim Arama :   

wordpress temaları

wordpress temaları

sitemizde ücretsiz free temları bulabilirsiniz hemen sitemizi ziyaret edin :)

http://wordpresstemalariindir.blogspot.com.tr/

technomini Teknoloji Blogu

http://www.technomini.com

temadünyası wordpress ve html tabanlı web sitesi tasarımları

http://www.temadunyasi.org/

blog teknem 12.03.2016 tarihinden beri yayın yapan sitemiz paylaşımlarını siz değerli ziyaretçilerimiz ile paylaşmanın heyecanını duyar.Yeni açılan sitemizde bilgilendirici yazılar,scriptler ve webmaster yazıları bulunmaktadır.Sizide sitemizde görmekten memnuniyet duyarız. -BlogTeknem

http://blogteknem.blogspot.com.tr/

yalçın uygur - kişisel bl Yazarın mobil, oyun, programlar, teknoloji, webmaster ve wordpress başta olmak üzere kişisel yazılarının da bulunduğu kişisel blog sitesi.

http://yalcinuygur.com.tr

teknoraf TeknoRAF teknoloji ve bilimin rafları, kişisel yazarlığını yaptığım blogumda, teknoloji, internet, bilgisayar, donanım, yazılım, mobil hakkında bilgilendirici makaleleri kendi görüşlerime dayalı olarak yazıyorum. Örneğin Wordpress Nedir ? makalemiz de wordpress blogunun sistemini ve nasıl kullanılacağını anlattık. Bir başka örneğimizi rle alırsak, hiç bir kod bilgisi olmayan arkadaşlarımız için blog yazarak para kazanmak temalı bilgileri okurlarımıza sunduk. Bu iki örnekten daha fazlası da var; Html dili ile başladığımız serüvende daha da çok ders vermeyi planlıyoruz. Beklentiler umduğumuz gibi olduğunda php ve javascript gibi dillerinde eğitimini vermeye hazırız. Yaş olarak çok yeni olan blogumuz da ilerleyen yıllarda daha çok konuda hizmet vermek istiyoruz ve bunu göstertmek için bilgisayar programlarını kendimize hedef edindik. Bununla ilgili hemen en iyi antivirüs isimli yazımızı yayınladık. Virüsler hakkında ve virüslerle savaşmak hakkında okurlarımıza bilgi verdik. Blogumuz tamamen özgün içeriklerden oluşmaktadır. Blogumuzda android, ios gibi mobil işletim sistemlerine ve bilgisayar donanımlarına da yer verdik.

http://teknoraf.blogspot.com

bayram eren - kişisel blo arın web incelikleri , bilişim , teknoloji , wordpress hakkında güncel ve yardımcı makaleler paylaştığı blog. Blogumu ziyaret et

http://bayrameren.com

temalordu Sitemizde Blogger,Wordpress temlarını ücretsiz indirebilirsiniz.Eğitim ile ilgili ödevler projeler vb şeylerde mevcut.Teknoloji haberleri ve Yazılım kodları da bulunmaktadır.

http://temalordu.blogspot.com

oyuncu kafası Web sitemiz gerek tema olsun gerek bilgi olsun her türlü teknolojik şeyleri paylaşmayı amaçlamıştır. Oyundan programa programdan web site araçlarına nasıl yapılıra kadar her türlü şey vardır.

http://www.oyuncukafasi.com/

script blogu Bu alana HTML kullanabileceğiniz tanıtım yazısı giriniz. Sitenizi tanıtan yazınızda 2 adet link çıkışı yapabilirsiniz. Tanıtım yazınız özgün yani daha önceden başka bir yerde kullanılmamış bir yazı olmalıdır.

http://script-blogu.blogspot.com.tr/