DIŞ BAĞLANTILAR
Irc hosting
Sohbee
Mp3 indir
Canlı sohbet
Joyetech elektronik sigara
Elektronik sigara
Kamera
Haber oku
Rulet
Akıllı telefonlar
Oyunlar
En iyi filmler
Cialis
Cialis
Cialis Tadalafil
Hobiler
Amerika Dil Okulları
Metafor
Video paylaş para kazan
2 kişilik oyunlar
Chat
Film izle
Sizin siteniz?

  İyiSayfa.net
  Türkiye`nin en iyi sayfaları
Toplist Üye girişi Kategoriler Site ekle HTML kodu İletişim Arama :   

site analiz, sıra bulucu

site analiz, sıra bulucu

sıra bulucu, site analiz, seo analiz, whois sorgula, webmaster araçları,

http://www.googleanaliz.com

video izle En popüler videoları izle

http://www.birool.com

sınavsız geçiş rehberi Türkiye'de eğitim sisteminde maalesef bir türlü tutarlı ve kararlı bir sistem yıllardır oturtulamadı.Meslek Liselerinin amacı her ne kadar fabrika ve benzeri iş yerlerinin ara elaman ihtiyacını karşılamak olsa da gelişen teknoloji ve ülke şartları lise mezuniyetinin işe yerleştirilmede yetersiz kalmasına neden olmuştur. Bununla birlikte meslek lisesi mezunları üzerinde de hem aile hem de toplum tarafından yüksek okul okuma baskısı oluşmuştur. Meslek lisesi öğrencileri okul süresi içinde genel lise öğrencilerine göre daha az kültür dersi görmelerinden dolayı üniversite sınavlarında başarıları düşük olmaktadır. İşte bu puan dezavantajını ortadan kaldırmak içinönce kendi alanlarındaki 4 yıllık fakülteler için ek puan verilmeye başlanmış 2002 yılından itibaren de mezuniyet alanlarının devamı niteliğindeki 2 yıllık bölümlere sınavsız geçiş hakkı verilmiştir. İşte http://sinavsizgecis.com Hangi bölüm mezunlarının hangi programlara yerleşebilecekleri yada öğrencilerin alanlarındaki programlara yerleştirmelerde hangi kriterlerin geçerli olduğu ile ilgili sorularına cevap bulabilecekleri bir site. Sizde üniversiteye sınavsız geçiş ve sınavsız 2.üniversite gibi konularda http://sinavsizgecis.com sitesinden bilgi alabilir ve sorularınızı sorabilirsiniz.

http://sinavsizgecis.com

nefesim sohbet Nefesim sohbet siteleri olarak sohbet ve chat konusunda daha sakin huzurlu ve tamamen doğal bir ortam oluşturduk ve sadece sohbet değil oyun odaları yanında müzik,radyo odalarımız ve islami odalarımızda bulunmaktadır

http://www.nefesim.org/

kadın portal kadın portal sitesi

http://www.qkadin.com

ktunnel giriş Merhaba proxy adresi ayarlamayı bilmiyorsanız yeteri kadar bilgisayardan anlamıyorsanız veya uğraşmak istemiyorsanız Ktunnel Yasaklı Sitelere Girme blogumuza girip kimliğinizi gizleyerek internette dildeiğinizce sörf yapabilrisiniz. Veya ktunnel video izleyemiyorum diyorsanız yine sitemize girerek bu sorundan kurtarabilrisiniz resimli olarak anlatılım mevcuttur.

http://ktunnel-yasakli-sitelere-giris.blogspot.com.tr/

full hd reklamsız film HD kalitede 1080p , 720p izleyebileceğiniz her gün eklenen yeni filmler. Önceliğimiz reklamsız film sitesi olmamız.

http://www.filmseyrediyorum.net

sesli site sesli siteler ” Neden Sesli Site Diye Hiç Düşündünüzmü ? Arkadaşlar sesli siteler insanların en güvenli ortamda sohbet edebilecekleri yerlerdir. Bir web sitesi üzerinde kurulu olan sesli site paneli, ile insanlar dünyanın dört bir yanından sevdikleriyle birlikde hoşça sohbetler edebilmekde.

http://seslisitesi.com

kızlarla kameralı sohbet Camerachat.org seslisohbet Merhaba arkadaşlar bu gün sizlere yeni bir site hakkında bilgi paylaşımında bulunmak istiyorum, Camerachat.org Seslichat konularında çok eski ve çok farklı chat kategorilerinde de hizmet yapmış bir mekandır, Bizimle yeniden faaliyete geçerek insanlara seviyeli chat ve sohbet hizmeti tanımaya başlamıştır, Çoşkulu ve neşeli sohbet konularıyla konuklarını çoşturacak özellikte paylaşımlar sunulmaya başlanmıştır, Bu paylaşımlar içerisinde herkes ücretsiz yer alarak dünyanın dört bir tarafından katılan farklı insanlarla tanışarak arkadaşlıklar kurabilir, Üye olmadan da sitemiz misafir olarak takılabilir zaman harcayabilirsiniz. Seslisohbet bildiğiniz gibi ücretsiz sohbet sitesidir, Sadece sohbetemi endexli değildir tabiki kültürel bilgiler bakımından, insanların yaşamtarzları hakkında bilgileride bu yerlerde çok rahat edinebilirsiniz, Seslisohbet siteleri ziyaretçilerine Kameralı sesli sohbet olanaklarınıda sınırsız tanıyor, Yani kameranızı açarak sesli canlı konuşabiliyorsunuz, hemde 1 değil 10 kişiyle birden aynı oda içerisinde kimseler rahatsız etmeden güvenilir ortamlarda, Böylece yapılan sohbetlerde daha keyifli ve anlamlı oluyor. Camerachat.org sohbet sitesi

http://camerachat.org

yemek tarifleri Yemek insanoğlunun en vazgeçilmez temel taşlarından biridir. Herkesin damak zevki farklı olabileceği gibi her ülkenin de damak zevki birbirinden farklıdır. Güzide ülkemizin yemek tarifleri konusunda da her bayanın kendine özgü usulleri vardır. Herkesin kendine göre usulü olduğu gibi her yöreninde kendine özgü yemekleri vardır. Bütün bu lezzetleri bir arada bulabileceğiniz site olan www.harikayemektarifleri.net sitesini gezerek kendi damak zevkinize uygun yemek tariflerini bulabilir, kendinizi ve sevdiklerinizi ödüllendirebilirsiniz.

http://www.harikayemektarifleri.net

sohbettek.com SohbetTek.Com

http://www.sohbettek.com